Úspěšné vystoupení atletů na MČR

Naši studenti sportovních tříd z Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostu, které se konalo 19.–20. 2. 2022 v Ostravě, přivezli dvě medaile a několik hodnotných výkonů. Do bojů o tituly zasáhlo celkem 5 našich studentů.

Stříbrnou medaili v trojskoku juniorů vybojoval Petr Sedlář výborným výkonem 14,76 m. Ve skoku do dálky obsadil 6. místo, když skočil do vzdálenosti 6,94 m.

Bronzovou medailí ve skoku do dálky dorostenců získal Jiří Mičke za skok dlouhý 7,02 m. Poprvé tak pokořil sedmimetrovou hranici! Navíc ještě obsadil 8. místo ve finálovém běhu na 60 m časem 7,22 s.

Zuzana Zouharová si časem 2:21,62 min v běhu na 800 m vytvořila nové halové osobní maximum. Adriana Hefková běžela nejrychlejší letošní čas na 60 m, když se časomíra zastavila na hodnotě 8,02 s. Jolana Hašová nás reprezentovala v běhu na 60 m překážek, kde zůstala časem 9,46 s jen 4 setiny za svým nejlepším letošním výkonem.