Budova školy

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

Budova školy

JAZYKOVÁ ŠKOLA ZLÍN

Konverzační kurzy – NĚMECKÝ JAZYK 2024/2025

Kurzy jsou zaměřené na konverzaci a témata odpovídající dané jazykové úrovni, nepoužívají se v nich učebnice. Všechny kurzy jsou vedeny výhradně v německém jazyce.

Konverzace B2–C1

Kurz je zaměřen na konverzaci a diskuse různých aktuálních témat (z oblasti politiky, kultury, vědy, sportu, cestování), doplněných o čtené texty, audio poslechy, videa. Posluchači si v rámci kurzu rozšiřují a upevňují již získané jazykové znalosti. Cílem kurzu je aktivní konverzace v cizím jazyce. Velký důraz je kladen taktéž na reálie německých mluvících zemí.

kurz probíhá 2 hodiny týdně

cena 7.200 Kč

Chci se přihlásit


Konverzace C1–C2

Jedná se o konverzační kurz na vysoké úrovni pokročilosti (C1). Posluchači pracují s autentickými informačními zdroji, které zahrnují audiovizuální poslech, čtení textů, rozbor lexikálních struktur, analýzu gramatických jevů, výslovnostní problémy, atd. Témata zahrnují oblasti jako např. kulturně-společenské otázky, politická témata, mezinárodní vztahy, enviromentální a lifestylové otázky. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se nebojí diskutovat a zamýšlet se na každodenními výzvami života.

kurz probíhá 4 hodiny týdně

cena 9.600 Kč

Chci se přihlásit